Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

 

Ahoj všichni,

dne 16.4. 2015 jsme opět měli zasedání oborových rad. 

Jednali jsme o bufetu, mnozí z vás se zmínili, že se ceny nezměnily. Na tuto stížnost jsme dostali odpověď, že se ceny orientují podle cen na Filozofické fakultě a podle tržby není vidět, že by nám to nějak vadilo. Před bufetem je knihá přání a stížností, takže pokud se vám nebude něco líbit, nebo naopak bude, tak neváhejte a piště sem své komentáře. Bavili jsme se i o víkendovém a prázdninovém provozu, ten se však uskutečňovat nebude. Pokud byste však chtěli, tak jsou schopní vám připravit občerstvení na jakoukoli akci.

Jako druhý bod se probíraly akreditační dotazníky. Jejich výsledky budou zveřejněny v diskusi 14.5.2015 v aule od 16:00. Pokud by o akci byl velký zájem, tak se bude akce opakovat 28.5.2015 zase od 16:00 tento termín bychom vám ještě potvrdili.

Změnil se datum pro odevzdávání záverečných prací a to na 20.7.2015, toto neplatí pro studenty prvního stupně. Pro ně je termín stále stejný.

Řešilo se i studentské hodnocení, které proběhlo v zimním semestru. Vedoucí kateder se k našim hodnocením vyjádří a vyjádření napíší do SISu.

Jako dva poslední body jsme probírali vylepšení brožurky pro prváky a vytvoření brožurky pro vyšší ročníky. Kdyby vás napadlo cokoli, co vám v brožurkách chybí, tak nám to naváhejte napsat.

Pokud byste měl někdo zájem o pomoc při přijímacím řízení, které bude ohodnoceno stipendiem, tak neváhejte a napište mi email. Jediné co potřebujeme je váš email, na který později dostanete data konání přijímacích zkoušek, která potvrdíte v případě, že se vám to bude hodit.

Přejeme vám krásný zbytek dne. 

Oborová rada Hv 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blood Pressing : Blood weight map

(AGluhlendenutS, 9. 10. 2018 3:48)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/acheter-cialis-en-france-pas-cher/